aktualizacja i serwis stron wordpress

Ważne jest, aby aktualizować WordPress, ale jest to takie samo, jak w przypadku każdej innej nowoczesnej technologii. Jeśli Twoja witryna nie działa poprawnie, musisz zaktualizować WordPress.

Aktualizacje WordPressa dotyczą zarówno samego oprogramowania, jak i wtyczek rozszerzających jego funkcjonalność. Przygotowuje się je z trzech głównych powodów:

 • Dzięki swojemu eksperckiemu zrozumieniu Twojej firmy zespoły redakcyjne pomogą usunąć błędy z poprzednich wersji roboczych.
 • usunąć luki w zabezpieczeniach, które otwierają drogę wrogim botom, wirusom i hakerom
 • wprowadzenie nowych funkcji

Dlaczego powinienem często aktualizować swoją witrynę?

Bezpieczeństwo jest najważniejszym priorytetem dla każdej firmy, która chce budować swoją obecność w Internecie. Ponieważ naruszenia bezpieczeństwa w Internecie zdarzają się częściej, ważne jest, aby podjąć środki ostrożności. Integralną częścią prowadzenia odnoszącej sukcesy strony internetowej jest posiadanie bezpiecznego CMS, takiego jak WordPress, który zapewnia ochronę przed włamaniami. Istnieje wiele powodów, dla których warto utrzymywać swoją witrynę z najnowszymi poprawkami bezpieczeństwa. Możesz zapobiegać atakom hakerów, unikać umieszczania na czarnej liście przez Google i nie tylko.

Najczęstszymi skutkami hacków i infekcji WordPressa są:

 • Pliki mogą zostać uszkodzone lub usunięte z serwera, co prowadzi do poważnych problemów.
 • atak złośliwego skryptu serwera zainfekowanego WordPressa jako generatora spamu, czy też koparki kryptowalut,
 • Ukryte treści i linki (np. do nielegalnych stron internetowych)

Konsekwencje?

Negatywnymi konsekwencjami cyberataków mogą być uszkodzenia Twojej witryny, takie jak utrata reputacji lub zwiększone ryzyko.

 • Google wprowadzało w ostatnich latach zmiany w sposobie pozycjonowania wyników wyszukiwania i w tym procesie niektóre witryny i strony mogą już nie znajdować się na najwyższych pozycjach.
 • Google posiada system kar dla witryn, które naruszają jej wytyczne. Aby chronić wrażenia użytkownika, niektóre rodzaje witryn mogą być karane wykluczeniem z wyników wyszukiwania Google.
 • Google może oznaczyć Twoją witrynę jako niebezpieczną, co nie tylko doprowadzi do spadku rankingu, ale także zmniejszy ruch.
 • pomożemy Ci określić najlepszy sposób na ograniczenie spamu i innych nadużyć, umieszczając Twój serwer na naszej czarnej liście i uczestnicząc w listach innych organizacji.
 • Klienci mogą wątpić w wiarygodność treści, co może wpłynąć na wizerunek Twojej firmy.

Zawsze borykamy się z wieloma różnymi problemami. Użytkownicy, którzy zaniedbują codzienne aktualizowanie swojego oprogramowania, ponoszą wymierne konsekwencje, takie jak utrata pozycji w rankingu w Google Niektóre problemy techniczne są łatwiejsze do rozwiązania niż inne. Jednak najczęstszym problemem jest utrata pozycjonowania.Nawet jeśli Google umieści stronę wyżej w rankingu, nadal nie ma gwarancji, że utrzyma się na tej pozycji. Niektóre firmy spędzają miesiące, a nawet lata, próbując odzyskać pozycje w wyszukiwarkach. Z drugiej strony pewne problemy techniczne

Pomożemy Ci zarządzać Twoją stroną lub sklepem internetowym.

Wypełnij formularz i daj nam znać, na czym polega Twój problem – chętnie Ci pomożemy.

Dlaczego warto powierzyć aktualizacje WordPress specjalistom?

W tym momencie współpracowaliśmy z tysiącami klientów i zauważyliśmy dwa główne powody, dla których zaniedbują aktualizację swojej strony internetowej lub sklepu internetowego.

 • Nie ma czasu – prowadzenie firmy i prowadzenie marketingu nie powinno być takie gorączkowe. Odkryliśmy, że kanały mediów społecznościowych są bardzo słabo wykorzystywane jako sposób na dotarcie do potencjalnych klientów.
 • Jednym z powodów, dla których ludzie nie decydują się na aktualizację, jest obawa przed uszkodzeniem instalacji WordPressa. W niektórych przypadkach aktualizacja jednej z wtyczek lub samego silnika WordPressa kończy się jej uszkodzeniem.Jeśli po dokonaniu aktualizacji w Twojej witrynie jest cały bałagan, istnieje wiele możliwych przyczyn. Po pierwsze, twórcy stron internetowych mogli przez pomyłkę nadpisać zmiany w kodzie. Mogą również używać przestarzałej wersji WordPressa, która nie działa dobrze z ich wtyczkami. Wreszcie, mogli zainstalować motyw podrzędny, który sprawia, że ich witryna jest niekompatybilna z najnowszą wersją WordPressa.

Naszym celem jest dostarczanie naszym klientom najlepszych rozwiązań dla ich potrzeb. Obejmują one aktualizacje zabezpieczeń i witryn internetowych, wsparcie techniczne i doradztwo specjalistyczne.Korzystamy z globalnej sieci wykwalifikowanych specjalistów i dajemy Ci możliwość współpracy z nimi we wszystkich aspektach zarządzania siecią.Oprócz wyżej wymienionych korzyści, zawsze możesz polegać na naszej obsłudze klienta, która działa 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, aby zagwarantować płynne i bezpieczne działanie Twojej witryny lub bloga. Tworzymy rozwiązania, które utrzymają Twój biznes w Internecie.

Dowiedz się więcej o konserwacji WordPressa lub porozmawiaj z nami o swoich wymaganiach. Możesz skontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji.