Najlepsze wtyczki WordPress do rozwoju Twojej strony

Najlepsze wtyczki WordPress do rozwoju Twojej strony
  Add a header to begin generating the table of contents

  Najlepsze wtyczki WordPress do rozwoju Twojej strony

  Potrzebujesz zestawu narzędzi, aby rozwijać swój biznes.

  Ten artykuł wymienia nasze najlepsze 10 typów wtyczek WordPress, które możesz dostać, aby podwoić i potroić wzrost swojej witryny.

  1. MonsterInsights

  Google Analytics to popularne narzędzie, które pomaga zrozumieć, co robią odwiedzający Twoją witrynę, dzięki czemu możesz podejmować świadome decyzje marketingowe.

  MonsterInsights to najlepsza wtyczka WordPress do Google Analytics. Pomaga korzystać z Google Analytics jak profesjonalista i bez obaw rozwijać firmę. Pozwala łatwo skonfigurować Google Analytics w WordPress i zapewnia szczegółowe raporty dotyczące ruchu w witrynie i ich interakcji z Twoją witryną.

  Dzięki MonsterInsights, możesz stworzyć zaawansowane śledzenie i raporty na swojej stronie internetowej za pomocą zaledwie kilku kliknięć. Możesz nawet skonfigurować swoją witrynę, aby była zgodna z ROBO za pomocą zaledwie kilku kliknięć za pomocą wtyczki MonsterInsights. W ten sposób możesz zobaczyć wszystkie raporty analityczne na pulpicie nawigacyjnym WordPress bez opuszczania witryny.

  Ceny: zaczynają się od 99,50 USD rocznie.

  Pobierz MonsterInsights teraz!

  Chcesz wiedzieć, jak wybraliśmy najlepsze wtyczki? Ujawnijmy to na końcu!

  2. optinMonster

  OptinMonster to najlepsze dostępne na rynku oprogramowanie do generowania leadów. Pomaga konwertować ruch w witrynie na leady oraz zwiększać konwersje i sprzedaż.

  Z OptinMonster, możesz tworzyć piękne e-maile z formularzami optin. Możesz tworzyć różne typy kampanii, takie jak lightbox pop-up, formularze osadzone, formularze paska bocznego, timery itp. i używać inteligentnych wyzwalaczy, aby wyświetlać je odpowiednim osobom na swojej stronie.

  OptinMonster jest doskonałym narzędziem do wzrostu listy e-mailowej szybciej niż kiedykolwiek. Oferują one różne wyzwalacze, takie jak wyzwalacz przewijania, 2-stopniowe opcje MonsterLinks, czujnik braku aktywności, itp., aby rozwijać swoją listę e-mailową.

  Ceny zaczynają się od 9 dolarów miesięcznie.

  Wypróbuj OptinMonster za darmo już dziś!

  3. Formularze WP

  Jedną z najbardziej skutecznych strategii stosowanych przez odnoszących sukcesy marketerów jest tworzenie więzi z klientami. To właśnie tutaj wkracza WPForms.

  Jest to potężna wtyczka do formularzy kontaktowych WordPress, która pozwala tworzyć proste formularze kontaktowe, a także zaawansowane formularze, takie jak formularze zamówień, formularze płatności, formularze darowizn, formularze ankiet i ankiety. To jedna z najpopularniejszych wtyczek do WordPressa na świecie.

  WPForms to przyjazna dla użytkownika i prosta wtyczka, która pozwala użytkownikom tworzyć formularze bez pisania jakiegokolwiek kodu. Wtyczka jest dostarczana z gotowymi szablonami formularzy, a także można łatwo budować własne formularze za pomocą intuicyjnego konstruktora formularzy typu “przeciągnij i upuść”.

  Dzięki WPForms możesz szybko dodać formularze kontaktowe, formularze subskrypcji, formularze zapisu lub ankiety do swojej witryny przy niewielkim wysiłku. Jest to świetna wtyczka formularzy dla WordPressa.

  Ceny: Zaczyna się od 39,50 dolarów za rok. (Dostępna jest również wersja darmowa).

  Zacznij używać WPForms już dziś!

  4. SeedProd

  SeedProd to świetny kreator stron docelowych WordPress, który ułatwia tworzenie niesamowitych stron docelowych. Możesz tworzyć je szybko i podglądać je na żywo przed opublikowaniem.

  SeedProd pozwala również na tworzenie różnego rodzaju stron błędów i stron docelowych dla WordPress. Zawiera ponad 20 gotowych motywów, plus możesz dodać własne logo, schemat kolorów i projekt.

  Wtyczka pozwala na zbieranie wiadomości e-mail z wielu usług biuletynu e-mail, takich jak Drip i Constant Contact, i możesz dodać specjalny dostęp do swoich klientów, zlecając im zalogowanie się.

  Ceny: zaczynają się od 37 dolarów za rok.

  Wypróbuj SeedProd już dziś! “””

  5. LoteriaPrasa

  Aby uzyskać więcej ruchu na swojej stronie, rozwijać swoją listę e-mailową i zdobyć więcej zwolenników na mediach społecznościowych.

  Wreszcie, będziesz potrzebował RafflePress, najlepszej wtyczki do prowadzenia akcji rozdawniczych i konkursów na swojej stronie.

  RafflePress ułatwia każdemu tworzenie wirusowych prezentów i zawiera gotowe szablony oraz łatwe opcje dostosowywania. Twoje prezenty będą atrakcyjne wizualnie i zoptymalizowane dla urządzeń mobilnych, więc każdy może je wprowadzić na dowolnym urządzeniu.

  Możesz także łatwo zwiększyć liczbę swoich zwolenników i subskrybentów za pomocą RafflePress.

  Możesz rozpocząć swój projekt za darmo za pomocą RafflePress Lite. Aby odblokować wszystkie potężne funkcje, których potrzebujesz, aby przyspieszyć swój rozwój, będziesz potrzebował RafflePress Pro.

  Ceny zaczynają się od 39,20 dolarów za rok. Możesz również pobrać darmową wersję.

  Możesz zacząć używać RafflePress już dziś!

  6. Puls zaufania

  Dowód społeczny pomaga zwiększyć zaufanie do Twojej firmy, a to może poprawić współczynnik konwersji Twojej strony.

  Najlepszym sposobem na dodanie dowodu społecznego w WordPress jest użycie wtyczki TrustPulse. Ta wtyczka została wykorzystana do dodania sygnałów zaufania do stron internetowych firm, zapewniając najlepszy dostępny dowód społeczny.

  TrustPulse pozwala monitorować i śledzić wszystkie sprzedaże, pobrania, rejestracje i inne działania w Twojej witrynie, a także pokazuje wiadomości z powiadomieniami społecznymi. Może być używany w dowolnej witrynie WordPress i jest kompatybilny z wtyczką Optimizepress.

  TrustPulse pomaga również stworzyć poczucie pilności, ponieważ zachęca użytkowników do bycia na bieżąco z aktualnymi wydarzeniami.

  Prices : start at $4/month. (Free plan is available up to 500 sessions per month).

  Zacznij korzystać z Trustpulse już teraz!

  7. Rozbij balon

  Wtyczka smash-balloon WordPress ułatwia wyświetlanie treści mediów społecznościowych w piękny sposób, który jest responsywny i przyjazny dla SEO.

  WordPress jest bardzo popularny wśród użytkowników oprogramowania i ma ponad 1 milion aktywnych użytkowników. Średnia ocen dla serwisu to 4,9 na 5.

  Jest to wiele różnych wtyczek WordPress, aby stworzyć platformę mediów społecznościowych. Oto bliższe spojrzenie na każdy z nich:

  • Niestandardowy kanał Facebooka Pro – Zintegruj zawartość Facebooka ze swoją witryną i automatycznie wyświetlaj aktualizacje, filmy, zdjęcia, albumy, wydarzenia, komentarze, reakcje i nie tylko
  • Instagram Feed Pro – Wyświetlaj kanały Instagrama bez wiedzy technicznej i wyświetlaj posty w szerokim zakresie opcji układu
  • Niestandardowe kanały Twittera Pro – możesz błyskawicznie wyświetlać tweety w swojej witrynie i w pełni dostosować ich wyświetlanie, wtapiając się w treści lub wyskakujące, aby przyciągnąć uwagę użytkowników
  • Kanały dla YouTube Pro – chcesz wyświetlać treści YouTube bezpośrednio w swojej witrynie, a następnie wtyczka YouTube Smash Ballon może Ci pomóc

  Ceny: zaczynają się od 49 dolarów za rok i jest 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy.

  Zacznij już dziś Smash Ballon!

  8. PushZaangażuj

  PushEngage to najlepsza wtyczka powiadomień push dla WordPressa. Pomaga zwiększyć sprzedaż i zwiększyć zaangażowanie poprzez wysyłanie ukierunkowanych wiadomości do odbiorców. Oferuje zaawansowane funkcje, które działają na wszystkich rodzajach stron internetowych.

  Jeśli masz sklep eCommerce, możesz wysyłać powiadomienia push, aby zwiększyć konwersje poprzez wysyłanie powiadomień o porzuceniu koszyka, dostępności zapasów i alarmów o spadku cen.

  Blogerzy mogą ustawić automatyczne powiadomienia o pojawieniu się nowego wpisu na blogu.

  Aby pomóc reklamodawcom w tworzeniu kampanii Drip, testowaniu powiadomień push, tworzeniu automatycznych subskrypcji push, ustawianiu wyzwalaczy opt-in i nie tylko.

  PushEngage ułatwia witrynom i sklepom internetowym wysyłanie powiadomień do odwiedzających za pośrednictwem poczty e-mail, tekstu, mediów społecznościowych i wiadomości push. I w przeciwieństwie do innych wtyczek powiadomień push, PushEngage nigdy nie sprzedaje danych użytkownika stronom trzecim.

  Cena: za darmo (kosztuje 25$ miesięcznie)

  Przejdź do PushEngage, aby rozpocząć.

  9. Niesamowity automat

  Niewiarygodnie Automator to najlepsza wtyczka do automatyzacji WordPress. Pozwala połączyć istniejącą witrynę WordPress bez konieczności edytowania kodu. Pomaga zaoszczędzić czas, automatyzując rutynowe zadania.

  Uncanny Automator daje Ci dostęp do 18 wtyczek, które pomogą Ci zautomatyzować wiele zadań, w tym wtyczkę Easy Digital Downloads, Contact Form 7, MemberPress i wiele innych. Oferuje również 90 wyzwalaczy i akcji, dzięki czemu możesz stworzyć idealny przepis na automatyzację.

  Jest prosty w użyciu, a jednocześnie oferuje wiele funkcji. Dodatkowo, nie będziesz potrzebował programisty do stworzenia wtyczki, aby komunikować się między sobą.

  Cena: bezpłatnie (abonament od 149 USD rocznie)

  Wypróbuj UnsubscribeAutomator już dziś!

  10. WooCommerce

  WooCommerce to platforma eCommerce dla WordPressa. Pomaga stworzyć sklep internetowy lub dowolny inny rodzaj strony internetowej. Jest to pomocne, jeśli chcesz sprzedawać cokolwiek ze swojej witryny biznesowej, niezależnie od tego, czy są to produkty fizyczne czy cyfrowe.

  WooCommerce oferuje najbardziej podstawowe wtyczki dostępne. Jeśli chcesz mieć bardziej solidną witrynę eCommerce, powinieneś spojrzeć na jej rozszerzenia premium.

  Ceny: bezpłatne (dostępne płatne rozszerzenia WooCommerce).

  Wypróbuj WooCommerce już dziś!

  11. Poczta WP SMTP

  Email jest niezwykle ważny w marketingu cyfrowym. Niedostarczenie wiadomości e-mail może spowodować ogromne straty. Jednak oprogramowanie WP Mail SMTP jest tutaj, aby pomóc.

  Jest to jedna z najlepszych darmowych wtyczek wordpress, która pomaga w dostarczaniu wiadomości e-mail lepiej poprzez rekonfigurację funkcji PHP wp_mail(), aby użyć prawidłowego dostawcy SMTP.

  Jeśli używasz WordPressa do wysyłania e-maili, być może zauważyłeś, że większość dostawców hostingu WordPress nie jest dobrze skonfigurowana do tego, co może powodować problemy, takie jak dostarczalność e-maili.

  Tak więc wtyczka pomaga rozwiązać ten problem, rekonfigurując funkcję wp_mail(), aby mogła wysyłać wiadomości e-mail za pomocą zaufanej usługi SMTP. Oznacza to, że usługa SMTP zaakceptuje wiadomości z WordPressa i dostarczy je do odbiorcy.

  Cennik: bezpłatny.

  Zacznij korzystać z WordPress Mail SMTP już dziś!

  Najlepsze wtyczki SEO WordPress

  Czy teraz próbujesz zwiększyć ruch organiczny na swojej stronie internetowej? Istnieje wiele wtyczek WordPress, których możesz użyć, aby pomóc Ci z SEO.

  Wybraliśmy jedne z najlepszych wtyczek WordPress, których możesz użyć, aby Twoja strona ładowała się szybciej i była bardziej responsywna. Wypróbuj je teraz…

  12. Wszystko w jednym SEO (AIOSEO)

  SEO jest kolejnym ważnym aspektem marketingu online. Ponieważ Google otrzymuje najwięcej ruchu w sieci, jeśli Twoja strona zajmuje wyższą pozycję w wynikach wyszukiwania, możesz uzyskać więcej ruchu organicznego.

  AIO to jedna z najlepszych wtyczek WordPress do SEO. Posiada automatyczny kreator ustawień, dzięki czemu możesz szybko wybrać najlepsze ustawienia SEO dla swojej witryny.

  Optymalizacja witryny za pomocą AIOSEO pozwoli Ci szybko sprawdzić, jak dobrze zoptymalizowane są Twoje strony i posty, a także dostarczy Ci praktycznej listy kontrolnej, która pomoże Ci ulepszyć Twoją witrynę.

  Integracja Semrush AIOSEO jest łatwa w użyciu, dzięki czemu możesz odkryć dodatkowe słowa kluczowe za pomocą jednego kliknięcia, zobaczyć ich wolumen wyszukiwania i dodać je do swoich treści.

  AIOSEO zawiera mapy witryn XML, automatyczne łączenie wewnętrzne, lokalne SEO i wiele więcej.

  Ceny zaczynają się od 49,50 USD rocznie, dostępna jest również wersja bezpłatna.

  Wejdź na stronę www.aioseo.com już dziś!

  13. SEO SEO

  Inną wtyczką SEO dla WordPressa, która jest wysoce zalecana, jest Yoast SEO. Pomaga ona uczynić wszystkie treści na Twojej stronie przyjaznymi dla SEO. Analizuje zawartość Twojej witryny i zapewnia wynik SEO. Daje również sugestie dotyczące poprawy treści.

  Jest on bardzo przydatny i na bieżąco aktualizowany do najnowszych zmian w algorytmach wyszukiwania Google.

  Yoast SEO jest jedną z najczęściej pobieranych wtyczek WordPress w Internecie.

  Ceny: zaczynają się od 89 USD rocznie. (Dostępna jest również darmowa wersja.)

  Zacznij używać Yoast już dziś!

  14. W3 Całkowita pamięć podręczna

  Korzyści płynące z optymalizacji prędkości są nieocenione dla wszystkich rodzajów stron internetowych. Poprawiając szybkość strony, możesz przyczynić się do wzrostu pozycji w wyszukiwarkach, jak również sprawić, że Twoja strona będzie bardziej satysfakcjonująca dla użytkowników.

  Dla witryn WordPress ważne jest, aby używać wtyczki pamięci podręcznej, takiej jak W3 Total Cache. Gwarantuje to, że każda część Twojej witryny WordPress zostanie zbuforowana i poprawi wydajność witryny.

  Ponadto W3 Total Cache oferuje moduł WordPress CDN, który ułatwia integrację witryny z sieciami dostarczania treści (CDN).

  Cennik: Bezpłatnie.

  Zacznij korzystać z wtyczki buforowania WordPress już dziś!

  15. Mapy witryn Google XML

  Darmowa wtyczka SEO WordPress o nazwie Google XML Sitemaps może pomóc Ci poprawić swoje SEO poprzez tworzenie map witryny XML.

  Idea sitemaps pomaga wyszukiwarkom lepiej zrozumieć Twoją witrynę i sprawia, że zajmuje ona wyższą pozycję w wynikach wyszukiwania.

  “Strona internetowa witryny umożliwia proste i łatwe aktualizowanie dowolnej zawartości, aby zapewnić, że jest ona świeża i zawsze jest indeksowana przez wyszukiwarki”.

  Cennik: bezpłatny.

  Zacznij korzystać z map witryny Google już teraz!

  16. Powielacz

  Duplikator pomaga zduplikować dane witryny z jednej lokalizacji do drugiej. Jest to pomocne, gdy trzeba przenieść dane witryny z jednej lokalizacji do drugiej, np. z jednego hosta do drugiego. Jest to również pomocne podczas tworzenia kopii zapasowych swoich stron internetowych.

  Duplikator pozwala skopiować całą aktywną witrynę, ale pozwala zachować witrynę działa na lokalnym hoście, a następnie przenieść go do nowego hosta. Więc można nadal korzystać z witryny bez przestojów.

  Cennik: bezpłatny.

  Nie zwlekaj – zacznij korzystać z Duplicatora już dziś!

  17. Sprawdzanie uszkodzonych linków

  Broken Link Checker jest jednym z najbardziej przyjaznych dla użytkownika wtyczek WordPress, jakie kiedykolwiek stworzono.

  Łatwa w użyciu wtyczka WordPress, która monitoruje Twoją witrynę pod kątem niedziałających linków i brakujących obrazów, pozwala szybko je naprawić, jeśli zostaną znalezione.

  Co ważniejsze, pozwala zapobiegać wyświetlaniu niedziałających linków w postach, aby wyszukiwarki nie mogły znaleźć linku i go zaindeksować. Zapobiega to negatywnemu wpływowi Twojej witryny na “negatywne SEO” lub SEO.

  Cennik: bezpłatny.

  Wypróbuj narzędzie do sprawdzania uszkodzonych linków już dziś!

  18. Przekierowanie

  Wtyczka Redirect WordPress pomaga tworzyć przekierowania zarówno dla stron WordPress 404, jak i stron WordPress 301. Pozwala to śledzić błędy 404 w Twojej witrynie i wiązać wszelkie luźne końce.

  Wtyczka Redirection pozwala webmasterom zarządzać tak wieloma przekierowaniami, jak potrzebują w pojedynczej witrynie WordPress. To narzędzie pozwala im śledzić status wszystkich przekierowań na swoich stronach w backend.

  Poprawia również wrażenia użytkownika, wskazując, które strony nie ładują się prawidłowo. W ten sposób można zapewnić, że użytkownicy mają płynne doświadczenie witryny.

  Cennik : Bezpłatnie.

  Zacznij ćwiczyć przekierowywanie już dziś!

  Najlepsze wtyczki zabezpieczające WordPress

  Odpowiedź na to pytanie różni się w zależności od tego, kogo pytasz. Niektórzy uważają, że najlepszym sposobem na ochronę swojej strony internetowej jest utrzymywanie jej w aktualności, posiadanie silnych haseł, utrzymywanie aktualnych adresów e-mail itp.

  Oto kilka najlepszych wtyczek bezpieczeństwa WordPress, z których powinieneś korzystać. Pomogą Ci one zabezpieczyć Twoją stronę, wykonać kopię zapasową danych i zapobiec niepotrzebnym logowaniom.

  19. Soki

  Sucuri jest szeroko stosowaną platformą bezpieczeństwa dla stron internetowych. Zapewnia rozwiązania bezpieczeństwa stron internetowych dla platform CMS takich jak WordPress, Joomla, Drupal, Magento itp.

  Sucuri pomaga chronić strony internetowe przed atakami, pomaga w szybkim odzyskiwaniu danych i ostrzega o witrynach znajdujących się na czarnej liście. Monitoruje również Twoją stronę pod kątem potencjalnych problemów.

  Poza tym, jest to zautomatyzowana usługa, która oferuje kopie zapasowe stron internetowych, optymalizację wydajności, alerty w czasie rzeczywistym i całodobową obsługę klienta przez zespół ekspertów. Sucuri zapewnia usługi bezpieczeństwa stron internetowych, które zajmą się problemami Twojej witryny.

  Sucuri oferuje darmową wtyczkę do podstawowego zabezpieczenia strony.

  Cena: zaczyna się od 199,99 dolarów za rok. (Dostępna jest wersja darmowa).

  Zapisz się do Sucuri już dziś.

  20. BackupBuddy

  Mimo, że możesz stosować najlepsze środki bezpieczeństwa, możesz mieć luki, przez które hakerzy i boty spamowe mogą zaatakować Twoją stronę. Jeśli tak się stanie, możesz stracić wszystko, co masz na swojej stronie, i może nigdy nie być w stanie go odzyskać. Jednak można odzyskać swoją witrynę, jeśli masz wtyczki kopii zapasowej WordPress.

  BackupBuddy ułatwia tworzenie kopii zapasowych witryny WordPress, zapisywanie kopii zapasowych w chmurze, przywracanie i migrację witryny oraz szybkie skanowanie w poszukiwaniu złośliwego oprogramowania i unikanie problemów związanych z bezpieczeństwem. Poza tym możesz również szybko wykonać skanowanie całej witryny w poszukiwaniu luk, błędów i złośliwego kodu.

  BackupBuddy będzie śledzić kopie zapasowe Twojej witryny. Automatycznie powiadomi Cię, gdy kopie zapasowe Twojej witryny zostaną ukończone, dzięki czemu zawsze możesz mieć pewność, że masz najnowszą kopię zapasową swojej witryny.

  Ceny: od 49 dolarów za rok.

  Zacznij używać BackupBuddy teraz!

  21. Blokada logowania

  Ponieważ ustawiasz silne hasło, aby zalogować się do swojego pulpitu nawigacyjnego WordPress, czasami hakerzy próbują odgadnąć hasło i uzyskać dostęp do witryny. Powinieneś jednak użyć wtyczki Login Lockdown, aby chronić swoją witrynę przed takimi atakami.

  W celu wykrycia nieudanych prób logowania, system śledzi adres IP i czas każdego nieudanego logowania. W przypadku zbyt wielu nieudanych prób system zablokuje dostęp na określony czas.

  Jest to bardzo ważna wtyczka, która zapewnia bezpieczeństwo Twojej strony.

  Cennik: bezpłatny.

  Już dziś możesz zacząć blokować dostęp swojej przeglądarki do wszystkich stron, których nie chcesz odwiedzać!

  Jakie wtyczki WordPress powinieneś mieć zainstalowane?

  Jeśli chcesz, aby Twoja witryna WordPress wyróżniała się, przyciągała użytkowników i angażowała ich, musisz zwrócić uwagę na doświadczenie użytkownika.

  Musisz upewnić się, że użytkownicy mają płynne i bezproblemowe doświadczenie, w przeciwnym razie możesz stracić potencjalnych klientów.

  Dla Twojej korzyści, wybraliśmy kilka najlepszych wtyczek WordPress, które sprawiają, że Twoja witryna jest łatwiejsza w użyciu.

  22. Budowniczy bobrów

  Beaver Builder to najlepsza wtyczka do tworzenia stron WordPress do tworzenia pięknych stron docelowych. Dzięki tej wtyczce możesz zbudować strony docelowe o wysokiej konwersji w ciągu kilku minut, po prostu przeciągając i upuszczając.

  Aby szybko stworzyć stronę docelową, możesz użyć jednego z jego wielu szablonów i dostosować go do swoich upodobań. Możesz edytować swoją stronę z interfejsu za pomocą narzędzia do budowania stron WordPress. Możesz użyć funkcji przeciągnij i upuść, aby zmienić kolejność elementów.

  Ta wtyczka jest świetna dla osób, które mają wiele produktów na swojej stronie. Jest darmowy do użytku i nie ma dodatkowych opłat za korzystanie z wersji premium.

  Ceny zaczynają się od 99 dolarów za rok.

  Zacznij używać Beaver Builder już teraz!

  23. Galeria Envira

  Envira Gallery to najlepsza responsywna wtyczka galerii obrazów dla WordPress. Pomaga z łatwością tworzyć wspaniałe galerie zdjęć i filmów, a także albumy w witrynie WordPress.

  Wtyczka Galeria Envira jest wyposażona w proste narzędzie typu “przeciągnij i upuść”, które pozwala tworzyć piękne galerie zdjęć i wideo za pomocą zaledwie kilku kliknięć. Istnieją dziesiątki gotowych szablonów, które można wykorzystać do dostosowania wyglądu swoich galerii.

  Jeśli masz wielkie portfolio sekcji na swojej stronie internetowej firmy, będzie bardziej prawdopodobne, aby uzyskać więcej płatnych miejsc pracy.

  Cena: Zaczyna się od $29/rok.

  Zacznij korzystać z Envira już dziś!

  24. solilokwium

  Wtyczka Soliloquy umożliwia tworzenie pokazów slajdów na stronach firmowych za pomocą kilku kliknięć.

  Jest wyposażony w świetnie wyglądający, łatwy w użyciu, przeciągnij i upuść obraz / wideo suwak, który jest w pełni responsywny. Będzie wyglądać świetnie na każdym urządzeniu, bez względu na rozmiar ekranu lub rozdzielczość.

  Soliloquy to darmowa wtyczka WordPress, która pozwala tworzyć pokazy slajdów na swoim blogu. Możesz łatwo stworzyć je dla dowolnego motywu lub produktu. Dzięki Soliloquy możesz stworzyć suwak logo dla swoich produktów lub postów na blogu.

  Co więcej, pozwala użytkownikom na kreatywność, tworzenie unikalnego stylu wizualnego, budowanie responsywnych stron internetowych, lepsze wykorzystanie danych, poprawę doświadczenia użytkownika i wiele więcej.

  Cena: zaczyna się od 19 dolarów za rok. Możesz otrzymać darmową wersję, jeśli chcesz.

  Zapisz się do Soliloquy już dziś!

  25. Bohater CSS

  CSS Hero to niesamowita wtyczka WordPress, która pozwala użytkownikom ulepszyć ich projekty WordPress bez konieczności edytowania kodu. Dzięki temu użytkownicy mogą zmienić cały wygląd swoich witryn na żywo, od samego początku.

  Ta wtyczka pozwala zmienić wszystkie aspekty typografii witryny, zarządzanie kolorami, menu i inne, w tym układ witryny responsywnie na różnych urządzeniach.

  CSS Hero integruje się z repozytorium obrazów UnSplash, pozwalając na bezpośredni dostęp do wysokiej jakości, wolnych od praw autorskich obrazów.

  Ceny zaczynają się od 29 dolarów za rok.

  Jeśli jesteś gotowy, aby zacząć budować piękne strony internetowe, zacznij od CSS Hero.

  26. Inteligentny suwak 3

  Ta wtyczka WordPress sprawia, że tworzenie suwaków i karuzel jest proste i łatwe w Twojej witrynie WordPress. Dzięki tej wtyczce możesz tworzyć w pełni responsywne suwaki i karuzele, które wyglądają świetnie na każdym rozmiarze ekranu.

  Plugin jest zbiorem 100 profesjonalnie zaprojektowanych szablonów startowych, z których każdy jest gotowy do użycia. Użytkownicy mogą wybrać jeden z nich i szybko rozpocząć pracę lub stworzyć swój własny, korzystając z pustego płótna.

  Możesz tworzyć projekty wizualne z suwakiem za pomocą edytora przeciągnij i upuść. Obsługuje wiele warstw z animacją i efektami dla każdej z nich.

  Smart Slider 3 to potężny konstruktor pokazów slajdów, który pozwala tworzyć pokazy slajdów, które obejmują od prostych slajdów do pełnych stron. Ta wtyczka do pokazu slajdów działa świetnie dla każdej witryny lub motywu i oferuje takie funkcje, jak poziome i pionowe suwaki, karuzele, obraz, wideo, układy slajdów, konstruktory stron,

  Ceny: zaczyna się od 35 dolarów rocznie za 1 stronę. Możesz otrzymać darmową wersję tutaj.

  Wypróbuj Smart Slider 3 za DARMO!

  27. WP Smush

  WP Smush to potężna darmowa wtyczka WordPress do optymalizacji obrazu, która pomaga zmieniać rozmiar, kompresować i optymalizować obrazy. Ta wtyczka pomoże Ci przyspieszyć Twoją witrynę, a także skrócić czas ładowania strony. Pomoże Ci to stworzyć bardziej angażujące doświadczenie użytkownika i przyciągnie więcej ruchu.

  Kiedy przesyłasz obraz do WordPressa, WP Smush automatycznie go optymalizuje i może zbierać obrazy dla Ciebie, aby zrobić to za jednym kliknięciem.

  Najlepszą rzeczą w tym programie jest to, że nie wpływa on negatywnie na jakość twoich obrazów. Zmniejsza ilość danych i sprawia, że Twoje obrazy są lekkie bez utraty jakości.

  Cennik: bezpłatny.

  Zacznij używać WP Smush już dziś!

  28. Wstaw nagłówki i stopki

  Wtyczka o nazwie Insert Headers and Footers, opracowana przez Blue Badge Apps, pomaga osobom nietechnicznym dodawać kody do obszaru nagłówka lub stopki witryny bez konieczności uczenia się kodu.

  Czasami możesz potrzebować dodać kody takie jak kod śledzenia Google Analytics, weryfikacja metatagów, niestandardowy CSS lub inne kody w obszarze nagłówka lub stopki motywu. Jednakże, edycja plików header.php i footer.php motywu może być ryzykowna, ponieważ musisz być bardzo zaznajomiony z językiem kodu, aby dokonać zmian.

  Wtyczka WordPress Header and Footer daje Ci kontrolę nad nagłówkiem i stopką, co może ułatwić zmianę motywu. Nie musisz się również martwić o swój kod śledzenia Google Analytics.

  Cennik: bezpłatny.

  Jeśli chcesz zacząć używać nagłówka i stopki, możesz zacząć już dziś.

  29. Fragmenty kodu

  Darmowa wtyczka do WordPressa Code Snippets sprawia, że dodawanie kodu PHP do Twojej strony to pestka. Nie wymaga on mieszania w pliku functions.php.

  Dzięki tej wtyczce dodawanie kodów do postów lub stron jest proste. Możesz łatwo dodać tytuł i opis do każdego kodu i zmienić wygląd edytora WordPress za pomocą niestandardowego CSS. Dodatkowo, jeśli zmienisz motywy, nie stracisz żadnych fragmentów kodu.

  Możesz użyć wtyczki do aktywowania i dezaktywowania dowolnego fragmentu kodu. Jest to tak samo jak zarządzanie wtyczkami i nie jest wymagana żadna dodatkowa konfiguracja.

  Cennik: bezpłatny.

  Nadszedł czas, aby zacząć pisać kod.

  30. Łatwe czcionki Google

  Typografia jest jednym z najważniejszych aspektów dobrego projektu strony internetowej. Jeśli Twoja strona nie zawiera fajnych czcionek, możesz nie być w stanie przyciągnąć wystarczająco dużo odwiedzających, aby utrzymać ich zainteresowanie.

  Jednak wtyczka Easy Google Fonts ułatwia korzystanie z ponad 600 czcionek Google na swojej witrynie WordPress. Jest prosty w użyciu. Nawet początkujący może zainstalować i skonfigurować wtyczkę bez konieczności kodowania czegokolwiek.

  Wtyczka pozwala zobaczyć czcionki w czasie rzeczywistym, gdy dokonujesz zmian.

  Cennik: bezpłatny.

  Zacznij korzystać z usługi czcionek Google już dziś!

  31. Zaawansowane pola niestandardowe

  Advanced Custom Fields to przydatna wtyczka, która pozwala programistom internetowym dostosować swoją stronę internetową bez konieczności uczenia się języków programowania.

  Jednak dzięki Advanced Custom Fields możesz dodać ponad 30 różnych typów pól. Tak więc, na początek, wtyczka zapewnia samouczki, aby poprowadzić Cię na każdym kroku.

  Cennik : Bezpłatnie.

  Zacznij używać zaawansowanych pól własnych już teraz!

  32. Szybkie i łatwe FAQ

  Często zadawane pytania (FAQ) służą do udzielania odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania na stronie internetowej. Dodając sekcję FAQ do swojej witryny, możesz zapobiec sytuacji, w której odwiedzający będą musieli zadawać pytania, na które już znają odpowiedzi.

  Szybkie i łatwe FAQs to darmowa wtyczka WordPress, która ułatwia tworzenie pięknych FAQ w WordPressie. Możesz wyświetlać często zadawane pytania w różnych stylach, takich jak prosty styl listy, styl przełączania, przełączanie filtrowania itp.

  Umożliwia skuteczną komunikację i zwiększa konwersję.

  Cennik: bezpłatny.

  Mamy dziś szybkie i łatwe najczęściej zadawane pytania!

  33. Wbudowane posty powiązane

  Inline Related Posts pomaga zwiększyć zaangażowanie użytkowników w posty WordPress poprzez wyświetlanie powiązanych treści.

  Niektóre strony internetowe wyświetlają powiązane treści po artykułach, dzięki czemu użytkownicy mogą zobaczyć powiązane treści bez konieczności przewijania całego artykułu.

  WordPress może pomóc zwiększyć czas, jaki użytkownicy spędzają w witrynie, wyświetlając powiązane posty na stronie. Jeśli użytkownicy uznają treść za bardziej interesującą, mogą kliknąć na ten powiązany post i wyświetlić go zamiast opuszczać witrynę. Jest to szczególnie pomocne w przypadku dłuższych artykułów.

  Jest to ciekawa i prosta strategia marketingowa, którą możesz wykorzystać na swoich blogach WordPress, aby zwiększyć zaangażowanie użytkowników.

  Cennik: bezpłatny.

  Wykorzystaj powiązane posty w tekście już dziś!

  34. Przycisk połączenia WP

  Wtyczka WP Call Button pozwala szybko dodać przycisk “Kliknij, aby zadzwonić” do swojej witryny WordPress.

  Łatwo jest dodać przyciski call-to-action do swojej witryny bez konieczności zatrudniania programisty lub innej firmy, aby zrobić to za Ciebie. Dzięki tej wtyczce możesz szybko stworzyć piękne przyciski.

  WP Call Button jest zoptymalizowany pod kątem SEO i ułatwia budowanie witryny bez obaw o responsywność. Strona pozostaje lekka, więc ładuje się szybko.

  Ceny . Wolny

  Dodaj Przycisk Połączenia WP już dziś!

  Większość wtyczek WordPress do monetyzacji witryny

  Czy jesteś zainteresowany zarabianiem na swoim blogu? Istnieje wiele sposobów, aby zacząć zarabiać na swoim blogu i zamienić odwiedzających w sprzedaż. Na przykład, możesz stworzyć stronę członkowską, dodać partnerów i wiele więcej.

  Jednak wielu właścicieli stron internetowych często napotyka na problemy, jeśli chodzi o zarządzanie swoimi partnerami, reklamami, kursami i członkami premium.

  To właśnie tutaj przydają się najlepsze wtyczki WordPress do monetyzacji Twojej witryny. Te wtyczki pozwolą Ci wszystko zorganizować i zarabiać pieniądze podczas snu.

  35. CzłonekPrasa

  Jeśli masz świetną treść, możesz stworzyć witrynę członkostwa i zarabiać pieniądze za każdym razem, gdy użytkownik kupuje członkostwo. MemberPress to najlepsza wtyczka WordPress do członkostwa, ponieważ pozwala przekształcić zwykłą witrynę biznesową w witrynę członkostwa.

  Jest to właściwie jedna z najfajniejszych wtyczek WordPress, jakie kiedykolwiek zbudowano.

  Ta wtyczka pozwala tworzyć wiele planów członkostwa i decydować, jakie treści powinny być dostępne na każdym poziomie członkostwa. Następnie możesz sprzedawać te członkostwa i dawać ludziom dostęp do treści premium, które są dostępne tylko dla osób, które zapisały się na określone członkostwo.

  Plus, wbudowana wtyczka MemberPress Courses daje Ci możliwość łatwego tworzenia, zarządzania i sprzedaży kursów online. Oznacza to, że możesz oferować różnorodne kursy, począwszy od kursów rozwoju zawodowego po poradniki how-to. Możesz również udostępnić swoje kursy

  Memberpress pozwala użytkownikom na przyjmowanie płatności za pośrednictwem najpopularniejszych bramek płatności, takich jak Stripe, PayPal itp. Ponadto Memberpress integruje się z wieloma innymi narzędziami innych firm, takimi jak oprogramowanie do e-mail marketingu, oprogramowanie partnerskie, podcasting itp. w celu ułatwienia użytkownikom zwiększenia mocy ich witryn.

  Ceny zaczynają się od 149 dolarów za rok.

  Zacznij używać MemberPress już teraz!

  36. Ucz się

  LearnDash to świetny system zarządzania nauczaniem, który pozwala na tworzenie i sprzedaż kursów online. Jest on używany przez tysiące największych firm na świecie, uniwersytetów, organizacji szkoleniowych i przedsiębiorców.

  Korzystając z LearnDash, możesz łatwo tworzyć i sprzedawać kursy online ze swojej witryny WordPress. Zawiera pełen zestaw zaawansowanych funkcji do tworzenia pełnoprawnych kursów online.

  Dzięki temu oprogramowaniu możesz zaoferować miesięczną subskrypcję, nagradzać certyfikaty dla swoich uczniów, dostarczać im treści i angażować ich poprzez triggery.

  Ceny: Zaczyna się od $159 / rok.

  Rozpocznij naukę już dziś z LearnDash!

  37. Affiliate Royale

  Jeśli masz stronę internetową, stworzenie programu partnerskiego/referencyjnego może być jednym z najlepszych sposobów na zwiększenie sprzedaży na swojej stronie internetowej. Program partnerski/referencyjny daje Ci możliwość pozyskania większej ilości osób do promowania Twoich produktów wśród szerszej publiczności za określony procent prowizji.

  Najlepszą wtyczką programu partnerskiego WordPress jest Affiliate Royale, który jest programem polecającym, który pozwala na stworzenie pełnoprawnego programu polecającego w WordPress z łatwością.

  Z Affiliate Royale, partnerzy mogą łatwo śledzić swoje wyniki i zobaczyć, ile kliknięć otrzymują i ile dochodów generują. Afilianci mogą zarządzać swoimi płatnościami, a nawet śledzić swoje marki poprzez swoje banery i linki.

  WooCommerce działa dobrze z Magento, WordPress, Shopify, itp.

  Ceny: Zaczynają się od $85 / rok.

  Dołącz do Affiliate Royale już dziś!

  38. Ładne linki

  Nie ma nic takiego jak sytuacja, w której wygrywają obie strony, kiedy promujesz produkty i usługi. Kiedy promujesz produkty i usługi partnerskie, tworzy to sytuację win-win zarówno dla firmy, jak i dla Ciebie.

  Pretty Links to najlepsza wtyczka WordPress dla marketerów afiliacyjnych. Ta wtyczka pozwala użytkownikom tworzyć krótkie, piękne linki partnerskie przy użyciu własnych domen.

  Teraz, gdy dodałeś linki partnerskie do WordPressa, wtyczka automatycznie doda linki do produktów partnerskich na swoich postach na blogu. Śledzi również liczbę kliknięć na link i zapewnia kompleksowe raporty.

  Zasadniczo Pretty Links to narzędzie dla użytkowników WordPressa, które pozwala im szybko kurczyć się, maskować, śledzić i udostępniać swoje linki. Robi to wszystko, pozwalając ci łatwo skonfigurować swoje linki i automatycznie je śledzić.

  Cena: Od 59 dolarów za rok.

  Zacznij używać Pretty Links już dziś!

  39. AdSanity

  Marketing to medium używane do reklamowania produktów lub usług ludziom. Aby stworzyć udaną kampanię marketingową, będziesz potrzebował dobrej wtyczki do zarządzania reklamą.

  To właśnie tam AdSanity pomaga użytkownikom WordPressa zarządzać reklamami w ich witrynie WordPress. Jest to najlepsza wtyczka do zarządzania reklamami WordPress, ponieważ pozwala zarządzać reklamami na swojej stronie WordPress w piękny sposób.

  Dzięki tej potężnej wtyczce WordPress możesz łatwo dodawać reklamy do swojej witryny, niezależnie od tego, czy używasz postu, strony, widgetu, shortcode, czy tagu szablonu. Możesz nawet wstawiać reklamy sieciowe, takie jak Google Adsense, i możesz dodawać banery reklamowe bezpośrednio do swojej witryny.

  Ceny: Zaczynają się od $49 / rok.

  Wypróbuj nasz darmowy test dla AdSanity! “””

  Najlepsze wtyczki WordPress do obsługi klienta

  Gdy Twoja witryna zacznie zdobywać odwiedzających, zaczniesz otrzymywać mnóstwo zapytań. Aby pomóc swoim gościom, ważne jest, aby korzystać z najlepszych wtyczek WordPress do obsługi klienta.

  W pełni wykorzystasz każdą z wtyczek, odpowiadając klientom w czasie rzeczywistym, automatyzując spotkania i wiele więcej.

  40. LiveChat

  LiveChat to potężne oprogramowanie do czatu na żywo dla witryn WordPress. Jest łatwy w użyciu i umożliwia Twoim klientom dotarcie do Ciebie online w celu uzyskania wsparcia.

  Korzystając z tego narzędzia online, firmy mogą łatwo skonfigurować czat na żywo na swoich stronach internetowych. Oznacza to, że mogą one łatwo odpowiedzieć na pytania swoich klientów, podczas gdy są one na stronie.

  Ceny: Zaczyna się od $16 / miesiąc.

  Zacznij korzystać z LiveChat już dziś!

  Czego szukasz w dobrej wtyczce do WordPressa?

  Wtyczki WordPress pozwalają na dostosowanie witryny do własnych potrzeb, aby poprawić jej wygląd, marketing i wiele innych aspektów rozwoju.

  Jednak początkujący mogą nie być w stanie znaleźć najlepsze wtyczki, ponieważ nie wiedzą, jak wybrać wtyczki na podstawie jakości, albo darmowe lub premium.

  Oto kilka prostych wskazówek, jak znaleźć najlepsze wtyczki WordPress.

  1. Recenzje i oceny użytkowników

  Recenzje i oceny użytkowników to świetne zasoby, aby uzyskać wyobrażenie o tym, jak wtyczka działa w prawdziwym życiu. Istnieją jednak ograniczenia w korzystaniu z tych zasobów, aby wiedzieć, czy wtyczka działa poprawnie dla Ciebie.

  Większość recenzji i ocen wtyczek WordPress można znaleźć na oficjalnych stronach wtyczek WordPress.org.

  Możesz zobaczyć pełne recenzje klikając na link “Zobacz wszystkie” w sekcji Oceny.

  Tego typu rzeczy się zdarzały, na przykład, gdy nasza wtyczka MonsterInsights otrzymała 808 pięciogwiazdkowych ocen z 1035 całkowitych recenzji. Najlepsze jest to, że wszystkie ostatnie recenzje mają pięć gwiazdek.

  2. Obsługa klienta

  Istotne jest, aby wziąć pod uwagę wsparcie klienta przy wyborze najlepszych wtyczek WordPress. Upewnij się, że wtyczka, którą wybierzesz, ma natychmiastowe wsparcie dostępne zawsze, gdy tego potrzebujesz.

  Możesz uzyskać wsparcie dla oficjalnych wtyczek WordPress na stronie WordPress.org.

  Przykładowo, na forum MonsterInsights wszystkie pytania zostały już rozwiązane.

  3. Zrzuty ekranu wtyczek

  Zrzuty ekranu wtyczek pomogą Ci zrozumieć, jak będzie wyglądał interfejs w backendzie i frontendzie. Potrzebujesz prostego interfejsu, aby załatwić sprawy.

  Zrzuty ekranu wtyczki można znaleźć na stronie wtyczki WordPress.org.

  Darmowe i płatne wtyczki do WordPressa – którą z nich wybrać?

  Chociaż napisaliśmy wiele postów o wtyczkach freemium i premium WordPress, dostajemy wiele pytań o to, które z nich wybrać. Ten post pomoże Ci zdecydować, które wtyczki są dla Ciebie najlepsze.

  Twoja odpowiedź zależy od tego, czy rozpoczynasz tworzenie strony internetowej, czy jesteś już twórcą stron internetowych i chcesz ułatwić sobie życie. Darmowe wtyczki WordPress są świetne dla Ciebie, jeśli dopiero zaczynasz.

  Istnieje wiele darmowych wtyczek WordPress, które są dobre, ale niektóre z najlepszych są płatne, jak również. Oznacza to, że możesz zacząć używać darmowych wtyczek WordPress teraz i kiedy Twoja witryna rośnie, zawsze możesz uaktualnić do płatnej wersji.

  Okazało się, że wtyczki WordPress zawierają błędy i są niewspierane, ponieważ programiści nie mają prawdziwej motywacji do reagowania na żądania użytkowników.

  Wtyczki premium oferują zarówno gwarancję, jak i wsparcie klienta w czasie rzeczywistym. To sprawia, że są przydatne, gdy coś pójdzie nie tak.

  Masz Pytanie ?
  Odpowiemy na wszystkie pytania
  Udostępnij ten post
  Przeczytaj Więcej Na Naszym Blogu
  Potrzebujesz pomocy ?
  Zaufaj naszemu specjaliście
  Strony www Sanok